Google+FacebookLinkedinTwitter

Ledenlijst

Op deze pagina vindt u, op alfabetische volgorde van de bedrijfsnaam, de ledenlijst van Business Netwerk Betuwe (BNB).  De navolgende ondernemers hebben ervoor gekozen om samen met BNB "The Next Step" te zetten en hun naam te verbinden aan hét business netwerk voor de succesvolle ondernemer. Wij ontvangen hen graag op iedere 3e donderdag van de maand van 09.00 - 11.00 uur op locatie bij één van onze partners.

 

Bedrijf: 10KB
Voornaam: Joeri
Achternaam: Janssen
Email: Joeri@10kb.nl
Bedrijf: A-jobs personeelsdiensten
Voornaam: Frank
Achternaam: van Brink
Email: info@a-jobs.nl
Bedrijf: Advocaten van Nu, specialist in arbeidsrecht
Voornaam: Ton
Achternaam: Hendriks
Email: ton@advocatenvannu.com
Bedrijf: Aon Risk Solutions
Voornaam: Ivo
Achternaam: Coolen
Email: ivo.coolen@aon.nl
Bedrijf: Barixel
Voornaam: Bart
Achternaam: Hellinga
Email: bart@barixel.nl
Bedrijf: bij Pluche, kledingcoach
Voornaam: Janet
Achternaam: Weijman
Email: info@bijpluche.nl
Bedrijf: C'avante Interior & Design
Voornaam: Arjan
Achternaam: Arts
Email: arjan@cavante.nl
Bedrijf: CumLingua Taal & Communicatie
Voornaam: Tim
Achternaam: Kenyon-Jackson
Email: info@cumlingua.com
Bedrijf: Dröge notariaat/estate planning
Voornaam: Yorick
Achternaam: van Hassel
Email: yorick@notarisdroge.nl
Bedrijf: Elfferich Administratie & Belastingadvies
Voornaam: Bert
Achternaam: Elfferich
Email: info@elfferich.eu
Bedrijf: Emixion .creating impact online
Voornaam: John
Achternaam: Meijering
Email: jmeijering@emixion.nl
Bedrijf: Fotic | reclamefotografie | portretfotografie
Voornaam: Walter
Achternaam: Verwaal
Email: walter@fotic.nl
Bedrijf: GKS ICT Solutions
Voornaam: Jesca
Achternaam: Windrich
Email: j.windrich@gks.nl
Bedrijf: GMC Beheergroep
Voornaam: Peter
Achternaam: de Boer Mooren
Email: peter@gmcbeheer.nl
Bedrijf: Go Online
Voornaam: Ivo
Achternaam: Gerbrands
Email: ivo@goonline.nl
Bedrijf: GTOA | Geert Timmermans Ondernemers Advies
Voornaam: Geert
Achternaam: Timmermans
Email: geert.timmermans@gtoa.nl
Bedrijf: i'm Storm
Voornaam: Storm
Achternaam: Heerink
Email: info@im-storm.nl
Bedrijf: KasSol
Voornaam: Marcel
Achternaam: Kasteleijn
Email: Marcel@KasSol.nl
Bedrijf: Pauw Organisatie-Adviesbureau
Voornaam: Rob
Achternaam: Pauw
Email: r.pauw2@chello.nl
Bedrijf: Perspectiva loopbaanbegeleiding
Voornaam: Ellen
Achternaam: Ziengs
Email: info@perspectiva.nl
Bedrijf: PPCI adviesbureau Personeel & Organisatie
Voornaam: Aart
Achternaam: Pastoor
Email: aart.pastoor@ppci.nl
Bedrijf: Schutgens Financiële Diensten
Voornaam: Laurens
Achternaam: Schutgens
Email: info@schutgensfd.nl
Bedrijf: Studio T77
Voornaam: Tom
Achternaam: Oude Vrielink
Email: info@studiot77.nl
Bedrijf: Tout le Monde ..laat je 'Stralen'!
Voornaam: Yvonne
Achternaam: van de Velde-Heijmen
Email: yvonneheijmen@zonnet.nl
Bedrijf: Unica Installatietechniek B.V.
Voornaam: Oscar
Achternaam: Scheers
Email: oscheers@unica.nl
Bedrijf: van den Heerik Warehousing & Logistics
Voornaam: Hendrik
Achternaam: van den Heerik
Email: hendrik@vandenheerik.nl
Bedrijf: Van Eck & Oosterink communicatieregisseurs
Voornaam: André / René
Achternaam: Dolsma / Van Eck
Email: a.dolsma@vaneckoosterink.com
Bedrijf: Xurista
Voornaam: Jola
Achternaam: van Dijk
Email: info@xurista.nl

Ook lid worden?

Een lidmaatschap van Business Netwerk Betuwe is er al voor 125 Euro (excl. BTW) per jaar en biedt de navolgende voordelen:

Lees meer >>

Deze website wordt u aangeboden door Business Netwerk Betuwe i.s.m. Prode Webdesign & Vormgeving