Google+FacebookLinkedinTwitter

Ledenlijst

Op deze pagina vindt u, op alfabetische volgorde van de bedrijfsnaam, de ledenlijst van Business Netwerk Betuwe (BNB).  De navolgende ondernemers hebben ervoor gekozen om samen met BNB "The Next Step" te zetten en hun naam te verbinden aan hét business netwerk voor de succesvolle ondernemer. Wij ontvangen hen graag op iedere 3e donderdag van de maand van 09.00 - 11.00 uur op locatie bij één van onze partners.

 

Bedrijf: AtmR Kantoorverandering BV
Voornaam: Wim
Achternaam: Goedhart
Email: w.goedhart@atmr.nl
Bedrijf: Brunet Advocaten
Voornaam: Jaap
Achternaam: Penders
Email: penders@brunet.nl
Bedrijf: C'avante B.V.
Voornaam: Arjan
Achternaam: Arts
Email: arjan@cavante.nl
Bedrijf: De Horizon Natural Health & Care
Voornaam: Dory
Achternaam: Leenders-Pansier
Email: info@dehorizon-nhc.com
Bedrijf: Dröge notariaat/estate planning
Voornaam: Natascha
Achternaam: Dröge-Steenbergen
Email: natascha@notarisdroge.nl
Bedrijf: Emixion .creating impact online
Voornaam: John
Achternaam: Meijering
Email: jmeijering@emixion.nl
Bedrijf: Fotic | reclamefotografie | portretfotografie
Voornaam: Walter
Achternaam: Verwaal
Email: walter@fotic.nl
Bedrijf: GKS ICT Solutions
Voornaam: Jesca
Achternaam: Windrich
Email: j.windrich@gks.nl
Bedrijf: GTOA | Geert Timmermans Ondernemers Advies
Voornaam: Geert
Achternaam: Timmermans
Email: geert.timmermans@gtoa.nl
Bedrijf: LBHI bouwbegeleiding
Voornaam: Frank
Achternaam: van Wezel
Email: frank@lbhi.nl
Bedrijf: Movability
Voornaam: Jamie
Achternaam: Verstegen
Email: jamie@movability
Bedrijf: OAMKB Nijmegen - Millingen a/d Rijn
Voornaam: Sjak
Achternaam: Siteur
Email: sjak.siteur@oamkb.nl
Bedrijf: Oxonia autolease, advies en contractbeheer
Voornaam: Huib
Achternaam: van Loon
Email: huib@oxonia.nl
Bedrijf: Pauw Organisatie-Adviesbureau
Voornaam: Rob
Achternaam: Pauw
Email: r.pauw2@chello.nl
Bedrijf: Permiso
Voornaam: Jola
Achternaam: van Dijk
Email: info@permiso.nl
Bedrijf: RADIONL BV
Voornaam: Ron
Achternaam: Leenders
Email: ron@radionl.fm
Bedrijf: Tout le Monde ..laat je 'Stralen'!
Voornaam: Yvonne
Achternaam: van de Velde-Heijmen
Email: yvonneheijmen@zonnet.nl
Bedrijf: van den Heerik Warehousing & Logistics
Voornaam: Hendrik
Achternaam: van den Heerik
Email: hendrik@vandenheerik.nl
Bedrijf: Vleeming HR Advies & Interim management
Voornaam: Sylvie
Achternaam: Vleeming
Email: VleemingAdvies@gmail.com

Ook lid worden?

Een lidmaatschap van Business Netwerk Betuwe is er al voor 145 Euro (excl. BTW) per jaar en biedt de navolgende voordelen:

Lees meer >>

Deze website wordt u aangeboden door Business Netwerk Betuwe i.s.m. Prode Webdesign & Vormgeving